13.4. 2018 we visited the quarry again. We had an appointment with the coordinators of the competition and with the general ex-boss of the company Českomoravský štěrk, Ing. Karel Lork, who is one of the jurors of this project.
There was a nice weather so we decided to go for a walk around the quarry. We came to the place where we would like to create view to the quarry and to the surroundings. We were discussing our plans within our project. Our jurors told us some useful things and earned some new experience. We are excited to implement some concepts and we will try to improve our project.

___
Dne 13.4.2018 jsme opět vyrazili do našeho lomu. Měli jsme zde domluvenou schůzku s koordinátory projektu a také s bývalým generálním ředitelem společnosti Českomoravský štěrk, a.s., Ing. Karlem Lorkem, který je jedním z porotců projektu Quarry Life Award.
Bylo krásné počasí a tak jsme si udělali procházku po lomu. Vyšli jsme na místo, kde bychom rádi vytvořili vyhlídku nejen do prostoru lomu, ale do dalekého okolí. Zde jsme se kochali krásným výhledem a probírali jsme plány v rámci našeho projektu. Naši průvodci nás vyslechli a my se dozvěděli spoustu užitečných věcí, získali jsme další zkušenosti a nový pohled na celý tento projekt. Vrhneme se do realizace alespoň některých našich návrhů a budeme se snažit celý projekt posunout zase o krok kupředu.